sobota, 26 marca 2011

Sprawy organizacyjne/ Mała zmiana planów.

Nastąpiła mała zmiana planów, ponieważ nie będę pisać recenzji całych serii. Chodzi mi o to, że nie mam czasu powracać do pierwszych części jakieś serii, tylko będę pisała o książce, którą ostatnio przeczytałam. Wydaje mi się, że zbędna jest przypominanie sobie kilku książek, tylko dlatego, że chce napisać ocenę ostatniej. Dobra nie ważne. Nie wiem jak to ująć.

Ostatnio nie miałam czasu, żeby pisać na blogu, a od ostatniej recenzji, zdążyłam przeczytać parę innych książek. Jest weekend, więc, jeśli siostra da mi dojść do komputera postaram się to nadrobić.
Po prawej stronie bloga umieszczam baner, prosiłabym o wklejanie go na wasze blogi wraz z linkiem, aby mój zdobył choć trochę czytelników. Ja oczywiście odwdzięczę się tym samym!

Bardzo chętnie mogę 'popisać' z jakimś fanem książek! Wśród moich znajomych, nie ma takich miłośników lektur, jak ja... Nie licząc mojej kuzynki i siostry. Ale to chyba mamy rodzinne.

Oto moje gg: 19124107

3 komentarze:

  1. Hey, mogę zaproponowac popisanie, tylko nie przez gg, ponieważ moje, jak to ująć, "umarło".
    Proponuję przez maila...
    Co ty na to?

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo chętnie.:) Mój e-mail to: kasia.witek1@onet.pl :)

    OdpowiedzUsuń

 
Książki- to moje życie... - Blogger Templates, - by Templates para novo blogger Displayed on lasik Singapore eye clinic.