O mnie/ Kontakt

Jestem zwykłą piętnastolatką, która w swojej zwyczajności jest bardzo niezwykła. Jak się domyślacie, moim ulubionym zajęciem jest czytanie książek. Lubie zapach kartek i świadomość, że za chwilę znów wkroczę do innego świata, przeżyję przygody i historię, których nie mogę doświadczyć na własnej skórze.

Potrafię całe przerwy spędzać w bibliotece szkolnej i patrzeć na ciekawe tytuły, myśląc ,,co by tu teraz przeczytać?''. To jest uczucie, którego mogę tak łatwo doznać, a tyle to dla mnie znaczy.

Oprócz książek interesuje się sportem. Siatkówką? Nie, nienawidzę siatkówki. Kocham piłkę nożną. Niesamowite uczucie, gdy prawie na  'czworaka' schodzę z boiska z błogim uśmiechem na twarzy i ze świadomością, świetnego i wygranego meczu. Mam brązowy pas karate, praktycznie pół życia spędziłam z siniakami i zakwasami mięśni. Niektórzy mówią, że dziwna jestem, bo przy moich chłopięcych upodobaniach, jestem tak bardzo dziewczęca.
Jednym z moich wielu hobby jest również malarstwo. Preferuje pastele i farby olejne. Ciekawie jest usiąść przed czystą kartką i mieć świadomość, że mogę stworzyć coś niesamowitego.

W razie pytań lub innych spraw,  proszę pisać na:

e-mail: kasia.witek1@onet.pl
lub
gg: 19124107


 
Książki- to moje życie... - Blogger Templates, - by Templates para novo blogger Displayed on lasik Singapore eye clinic.